O firmie

Witam w „Pracowni Podróży”,

Nazywam się Anna Siemińska. Przez ostatnie lata intensywnie podróżowałam.

W swoim „turystycznym CV” mam takie kraje jak: Austria, Węgry, Czechy, Słowacja, Niemcy, Dania, Szwecja, Francja, Szwajcaria, Liechtenstein, Włochy, Watykan, Hiszpania, Słowenia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Rumunia, Serbia, Bułgaria, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Maroko, Turcja, Monako, Grecja, Meksyk, Chiny.

Zdecydowałam się na otwarcie „Pracowni Podróży” żeby ułatwić innym poznawanie świata.

Pamiętaj, „Pracownia Podróży” to nie biuro turystyczne. U mnie nie znajdziesz gotowych ofert first-minute, last-minute czy innych masowych propozycji. Tutaj to Ty jesteś architektem swojej przygody. Każdy wyjazd jest szyty na miarę i wyjątkowy jak Ty.

Bez względu na to czy lubisz odwiedzać nowe miejsca czy raczej sprawdzone kierunki; niezależnie od tego jaki budżet chcesz przeznaczyć na wyjazd; obojętnie czy marzysz o miłym weekendzie samotnie lub we dwoje czy o 2-tygodniowych wczasach z rodziną; bez względu na to czy masz gotowy pomysł czy raczej jesteś na etapie szukania inspiracji – „Pracownia Podróży” jest miejscem dla Ciebie.

Zapraszam – zadzwoń lub napisz i umów się na konsultację. Wspólnie poszukamy dla Ciebie najlepszej oferty. Pomogę Ci wybrać adekwatny do Twoich oczekiwań kierunek, razem poszukamy optymalnych noclegów, ustalimy preferowany sposób podróży oraz pogłowimy się nad uprzyjemnieniem Twojego czasu podczas pobytu w miejscu docelowym. Potem nie musisz się już o nic martwić. Osobiście zajmę się wszelkimi aspektami technicznymi – zarezerwuję dla Ciebie lot, hotel, znajdę optymalną polisę, wprowadzę dane do systemu „Odyseusz”, zarezerwuję Ci bilety wstępu aby pomóc Ci uniknąć żmudnego stania w kolejkach. Otrzymasz ode mnie pełen zestaw dokumentów na podróż szytą na Twoją miarę. Pozostanie tylko spakować się i … w drogę!